EŞYALARIN GERİ DÖNÜŞÜME GİRMEDEN DOĞAYI KİRLETMESİNE İZİN VERMEYİN!

İstanbul

Ataşehir Hurdacı

Hurdacılık özellikle büyük şehirlerde oldukça geniş ve gelişmiş bir sektör. İnşaatlardan çıkan hurdalar, otomotiv hurdaları, aküler, demirler... Hepsi çöpe gitmek yerine hurda firmalarına verilir. Bu noktada Ataşehir hurdacı arayanların da ilk tercihi elbette ki Uzman Hurda’dır. Uzman Hurda alanında profesyoneldir. Getirdiğiniz ürünlerin parasını nakit olarak anında verir. Bu hurdalar dışarıya atıldığı taktirde toprak ile buluşur. Toprak ile buluşan bu malzemeler ise yüzyıllar boyu çözünmez, çözünemez. Buna doğanın bile gücü yetmez. İnsan yaşadığı dünyayı, gezegenini korumalı, geleceği için de bir adım atmalıdır. Toprağın kabul etmediği hurdaların kimyasalları toprağımıza, oradan da yiyeceklerimize, tarım alanlarımıza geçer. Doğanın dengesi böylece her gün bozulur. Ama bunu önlemek de bizim elimizde. Hurdalarınızı Uzman Hurda’ya getirin, ya da Uzman Hurda ayağınıza kadar profesyonel ekibi ile gelsin.

Elimdeki Eşyanın Değeri Ne Kadar? 

Elinizde birikmiş hurdalarınız mı var? Getirin Uzman Hurda’ya parasal olarak karşılığını anında alın. Hurdanızın değerini merak ediyorsanız veya aklınıza takılan başka pek çok soru var ise hemen Uzman Hurda ile iletişime geçin. Uzman Hurda’nın teknik ve alanında uzman ekibi sorularınıza, kafanızdaki soru işaretlerinize yanıt bulsun. Uzman Hurda’yı yerinde ziyaret etmek isteyen müşteriler ise Şişli şubesini ziyaret edebilir, konu hakkında detaylı teknik bilgiye sahip olabilir. 

Firma Hangi Çeşit Hurdaları Alır?

Ataşehir hurdacı dendiğinde akla ilk düşen firma Uzman Hurda, pek çok hurda çeşidinizi kapınıza kadar gelip güven ile teslim alır. Ücretini anında size iletmesi de önemli bir ayrıcalık olarak karşımıza çıkar. Hurdanız karşılığındaki para değeri nakit olarak size verilir. Uzman Hurda, akü hurdası, alüminyum hurda, bakır hurda, bilgisayar hurdası, çinko hurdası, demir hurdası, elektronik hurdası gibi pek çok çeşidi sizden alır. Hem siz kazanırsınız hem de çocuklarınıza yaşanabilir bir dünya bırakmış olursunuz. Uzman Hurda’nın aldığı diğer hurda çeşitleri ile ilgili web sitesinden bilgi alabilir, ilgili iletişim numaraları ile de tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Siz de kullanmadığınız demirleri, hurdaları evinizde, iş yerinizde, inşaatınızda tutmayın. Getirin Uzman Hurda’ya nakde çevirin. 

 

Ataşehir Hurdacı, Ataşehir Hurdacı Bölgesinde uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Ataşehir Hurdacı Bölgesinde Her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Ataşehir Hurdacı 0 (538) 344 69 03 – Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, Uzman HurdaCILIK tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Ataşehir Hurdacı
Uzman Hurda’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, Uzman HurdaCI, Hurda Alım Satım.

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Ataşehir Hurdacı Firmaları
HURDACI SİTESİ, Uzman HurdaCILIK Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.


Uzman Hurda
Uzman Hurda Destek Saatleri 09:00 - 21:00